CZ
EN
Domů O nás

O nás

kuchar

Šéfkuchař

Vytvořením resturace Chicago Bar & Grill se Ryan Nelson, majitel a šéfkuchař, pokusil přesunout alespoň malý kousek rodného Chicaga k Vám do severních Čech. Tomuto kroku však předcházela skoro dvacetiletá praxe v restauracích, během které se zrodila jeho láska ke gastronomii a cit pro vytříbenou kuchyni. Chicago Bar & Grill, produkt Ryanovy tvrdé práce a nekonečné vášně, se zrodil v říjnu 2012. 

Za tuto krátkou dobu dokázala restaurace, za podpory zdejší americké komunity a věrnosti libereckých hostů, předčit i ty nejoptimističtější odhady a propočty. Ryana tu však stále můžete zahlédnout při vytváření kulinářských zázraků, které stoprocentně uspokojí Vaše chuťové buňky.

O jídle

Naše kuchyně

Americká kuchyně se dá těžko popsat a tak se o to ani nebudeme pokoušet. V restauraci Chicago Bar & Grill naleznete speciality z různých koutů USA včetně vlivu mexické kuchyně. Naše burgery se staly fenoménem, ať už jde o klasiku nebo jednu z naších vlastních kreací. Neméně úspěšné jsou Ryanovi speciality na grilu, které Liberečanům otevřeli úplně nový gastronomický svět. V naší restauraci klademe velký důraz na používání kvalitních, autentických surovin, které musíme často dovážet až z dalekých končin. I proto Vám každý americký host řekne, že jídlo u nás chutná přesně tak jako doma v Americe. A jako bonus ho můžete zapít kvalitním českým pivem ze Svijan, Plzně nebo některých místních malých pivovarů. Nejlepší kombinace těchto dvou zemí? Pro nás určitě!

Chcete u nás pracovat?

volná místa